Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Legia szuka sprawiedliwości w cas

Dodano: 31/10/2016 - numer 1562 - 30.10.2016
Po zwycięstwie 4:2 w Kielcach legioniści czekają na rewanżowy mecz z Realem Madryt. W środę stadion przy Łazienkowskiej będzie jednak pusty – to pokłosie incydentów, do jakich doszło w trakcie spotkania z Borussią. UEFA była nieugięta, odrzucając odwołanie warszawian. Sprawa znajdzie swój finał w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu w Lozannie. Legia złożyła do CAS wniosek zabezpieczający w postaci zawieszenia wykonania decyzji UEFA – trybunał może więc jeszcze zezwolić na rozegranie meczu przy udziale publiczności. Byliśmy dobrze przygotowani, członkowie organów dyscyplinarnych UEFA (UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body – przyp. red.) docenili pracę naszych prawników. Nie miało to jednak wpływu na ostateczną decyzję organu apelacyjnego – tłumaczył Seweryn Dmowski, dyrektor Legii ds.
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze