Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Lechia znowu straciła dwa punkty

Dodano: 07/11/2016 - numer 1567 - 07.11.2016
W drugim kolejnym ligowym meczu piłkarze Lechii nie potrafili utrzymać prowadzenia 1:0. W poprzedniej kolejce biało-zieloni stracili dwa punkty w Gdyni z Arką, a w sobotę ponownie 1:1 zremisowali na Stadionie Energa Gdańsk z Pogonią Szczecin. Po spotkaniu trener Piotr Nowak nie miał zastrzeżeń do swoich zawodników, ale krytykował arbitra Bartosza Frankowskiego z Torunia. Lechiści w świetnym stylu rozpoczęli mecz z Pogonią, która do Gdańska przyjechała podbudowana trzema zwycięstwami z rzędu. Już w 9. Min, po podaniu Jakuba Wawrzyniaka, Rafał Wolski silnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Był to pierwszy gol w barwach gdańskiego zespołu 24-letniego piłkarza, który z powodu nadmiaru żółtych kartek nie zagrał w 
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze