Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Ustawiony zakup?

Dodano: 17/11/2016 - numer 1575 - 17.11.2016
Wicestarosta bytowski Zbigniew Batko zdradził kolegom z rady, że urząd kupi skodę superb za ponad 100 tys. zł. Problem w tym, że zrobił to, zanim jeszcze dostawca służbowego samochodu został oficjalnie wybrany. Nic więc dziwnego, że polityk związany z Platformą Obywatelską oskarżany jest przez opozycję o ustawienie procedury zakupu nowej limuzyny. Starostwo powiatu bytowskiego posiada dwa służbowe samochody – skodę octavię i renault fluence. Skoda octavia, którą głównie jeżdżą najwyżsi rangą urzędnicy, ma duży przebieg. Władze powiatu narzekają, że auto często się psuje i jest niewygodne. Dlatego postanowili kupić nową limuzynę i planują, że na ten zakup wydadzą z powiatowej kasy do 30 tys. euro. Taka kwota sprawia, że starostwo nie będzie musiało ogłosić przetargu na
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze