Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Legia chce wyrównać rachunki

Dodano: 22/11/2016 - numer 1579 - 22.11.2016
Pierwszy mecz z Borussią jawi się Legii jako koszmar. Na inaugurację Ligi Mistrzów w Warszawie BVB zmiażdżyła mistrzów Polski, a wynik 6:0 i tak był najniższym wymiarem kary. Mistrzowie Polski wyciągnęli wnioski z tej srogiej porażki i drugi raz nie dali się już w LM poniżyć. – Mamy rachunki do wyrównania – mówi przed rewanżem w Dortmundzie Jacek Magiera. Trener „Wojskowych” w pewnym sensie może być Borussii wdzięczny – to koszmarna postawa drużyny w tym meczu przepełniła czarę goryczy u właścicieli Legii. BVB obnażyła słabość Legii, pokazała głęboko posunięty rozkład zespołu prowadzonego przez Besnika Hasiego. W zaledwie 17 minut wbiła mu trzy gole, co było najszybszym 3:0 w historii Champions League. Przewaga wicemistrzów
     

23%
pozostało do przeczytania: 77%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze