Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wygrane z Wisłą smakują szczególnie

Dodano: 11/03/2017 - numer 1671 - 11.03.2017
W niedalekiej przeszłości starcia Legii z Wisłą elektryzowały piłkarską Polskę, bo to między tymi drużynami toczyła się walka o mistrzowski tytuł. Obecnie blask „Białej Gwiazdy” nieco przygasł, ale zainteresowanie niedzielnym meczem i tak jest w Warszawie spore. Zobaczy go z trybun prawie 29 tys. kibiców. Jacek Magiera i jego asystent Aleksandar Vuković dobrze pamiętają smak rywalizacji z krakusami. Pompowana pieniędzmi Tele-Foniki „Biała Gwiazda” na długo zdominowała polską ligę, a przerwać jej panowanie nie było łatwo. Każde wyrwane zwycięstwo smakowało więc wyjątkowo, tak jak to z 2003 r., gdy na jesieni legioniści ograli przyjezdnych 4:1. Wynik otworzył wówczas Vuković, a trzeciego gola – dodajmy, cudnej urody – strzelił dla właśnie Magiera. – Nie ukrywam, że Wisła jest dla nas
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze