​Niemoc Chojniczanki i Drutexu Bytovii trwa

numer 1684 - 27.03.2017

Trwa słaba seria piłkarzy Chojniczanki i Drutexu Bytovii. Drużyna z Chojnic zanotowała szósty remis z rzędu – ostatni w Puławach w konfrontacji z broniącą się przed spadkiem Wisłą (0:0). Z kolei bytowianie, już pod wodzą nowego trenera, przegrali w Tychach z GKS 0:1, a to oznacza, że w sześciu kolejnych spotkaniach wywalczyli zaledwie punkt. Żarty się zatem skończyły.

Pomimo bezbramkowego wyniku był to niezły i prowadzony w dobrym tempie mecz. Co prawda do 30. min nie byliśmy sobą, ale w miarę upływu czasu graliśmy coraz lepiej, stworzyliśmy kilka sytuacji i odczuwamy niedosyt, że przynajmniej jednej z nich nie udało się zamienić na gola – przyznał po spotkaniu w Puławach trener gości Piotr Gruszka.

Po kiepskiej serii zawodnicy Chojniczanki nie stracili jednak pierwszej pozycji. Inna sprawa, że plasujące się tuż za nią zespoły Zagłębia Sosnowiec i GKS-u Katowice mają mecz zaległy i w wypadku zwycięstwa zrównają się z liderem punktami. Na pierwsze miejsce ma natomiast szanse awansować czwarta w tabeli Sandecja – ekipa z Nowego Sącza traci co prawda do „Chojny” cztery pkt, ale rozegrała dwa spotkania mniejzawartość zablokowana

Autor: Grzegorz Zieliński


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama