​ŁKS pokazał charakter

Dodano: 12/09/2017 - numer 1824 - 12.09.2017
Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego po raz pierwszy w tym sezonie zdobyli trzy punkty na boisku rywala. W 8. kolejce II ligi ełkaesiacy w Pruszkowie pokonali tamtejszy Znicz 2:1, a zwycięski gol padł w ostatniej minucie. – Dziękuję chłopakom, że pokazali charakter – powiedział po meczu Jacek Janowski, drugi trener zespołu. Łódzki klub rozpoczął piątkowy mecz znów z Przemysławem Kocotem i Tomaszem Margolem w środku pola oraz Krystianem Pieczarą i Jewhenem Radionowem w ataku. Ten ostatni, po znakomitym dośrodkowaniu Bartosza Widejki, już w 10. minucie meczu skierował głową piłkę do bramki gospodarzy. To już piąte trafienie Ukraińca w tym sezonie. – Od pierwszych minut spotkanie układało się po naszej myśli – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Jacek Janowski, drugi trener ŁKS‑u