Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Żałują straconych punktów

Dodano: 19/09/2017 - numer 1830 - 19.09.2017
W drugoligowych derbach województwa łódzkiego żadna z drużyn nie potrafiła zgarnąć trzech punktów. – Gdybyśmy wygrali, moglibyśmy dogonić ŁKS w ligowej tabeli – mówi Mariusz Pawlak, trener PGE GKS-u Bełchatów, który zremisował z Łódzkim Klubem Sportowym 1:1.  Niedzielny mecz przy al. Unii był bardzo wyrównany i remis wydaje się sprawiedliwym rezultatem. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście, ale sędzia jej nie uznał, bo dopatrzył się spalonego. W 66. minucie gospodarze stworzyli akcję, po której wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę głową do bramki wpakował najskuteczniejszy ełkaesiak Jewhen Radionow. Łodzianie nie cieszyli się długo z prowadzenia, bo sześć minut później przyjezdni doprowadzili do remisu. Gol padł w dość kuriozalnych okolicznościach. Po wyrzucie z
     

40%
pozostało do przeczytania: 60%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze