Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Superpuchar został w Bełchatowie

Dodano: 25/09/2017 - numer 1835 - 25.09.2017
Po czterosetowym pojedynku siatkarze PGE Skry Bełchatów pokonali graczy Zaksy Kędzierzyn-Koźle 3:1 w meczu o Superpuchar Polski. Nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał przyjmujący Bartosz Bednorz. Sobotni mecz rozpoczął się od dwupunktowego prowadzenia przyjezdnych. Bełchatowianie szybko odrobili jednak straty i wyszli na prowadzenie 5:3. Dobra passa gospodarzy nie trwała zbyt długo. Kędzierzynianie powrócili do prowadzenia, a przy stanie 13:17 o przerwę poprosił Roberto Piazza. Skrze nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i ostatecznie ta część meczu zakończyła się wygraną Zaksy 16:25. Na początku drugiego seta oba zespoły grały punkt za punkt, ale później bełchatowianom udało się doprowadzić do wyniku 9:6. W tej części meczu o