​Bieg Hutnika pomknie tylko raz

numer 1837 - 27.09.2017

Hutnikowi Warszawa stuknęła sześćdziesiątka. Z tej okazji „Duma Bielan” przygotowała coś wyjątkowego dla wszystkich fanów sportu. To przeszkodowy Bieg Hutnika, który przemierzy tereny huty ArcelorMittal Warszawa.

To nie będzie zwykły bieg, do jakich przywykli miłośnicy biegania. Uczestnicy wybiegną na sześciokilometrową postindustrialną trasę. Nie zabraknie na niej całej gamy przeszkód i najróżniejszych niedogodności. Organizatorzy postawili zarówno na utrudnienia wynikające z ukształtowania terenu, jak i na te sztuczne: ściany, łańcuchy, drabinki, ścianki skośne, błoto czy przeszkody wodne. Uczestnicy przebiegną chociażby przez halę walcowni, gdzie znajdą nietypowe przeszkody, jak kozioł oporowy i tunele z kręgów stalowych. Tajemniczo i groźnie zarazem brzmi przeszkoda o nazwie „komin”. Będą też małpi gaj, zasieki z drutu kolczastego, siatki leżące na ziemi i wypełnione wodą wilcze doły. Razem zawodnicy będą mieli do pokonania prawie 30 utrudnień.

– Nasz klub w swojej 60-letniej historii przeżywał liczne wzloty i upadki. Nie brakowało przeszkód i trudności w funkcjonowaniu klubu, który pełni tak ważną rolę dla Bielan i całej Warszawyzawartość zablokowana

Autor: Małgorzata Chłopaś


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama