Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Defensywa do poprawki!

Dodano: 23/10/2017 - numer 1859 - 23.10.2017
Górnik stworzył kolejne tej jesieni wspaniałe widowisko. Zremisował przed własną publicznością z Koroną Kielce 3:3. Taki otwarty futbol ma jednak wysoką cenę. Zabrzanie mają jeden z najmniej szczelnych bloków obronnych w całej Lotto Ekstraklasie. Drużyna Marcina Brosza ma nad czym pracować. Straciła w tym sezonie już 20 goli. Po meczu z Koroną w obozie 14-krotnych mistrzów Polski był niedosyt. Choć prowadzili już 2:0, a potem 3:1, to w drugiej połowie zostali zdominowani przez kielczan, którzy zdołali strzelić dwa gole i uratować remis. Było to kolejne tej jesieni wspaniałe widowisko z udziałem zabrzan. W ogólnych zachwytach nad tym wszystkim, co wnieśli do ekstraklasy, nie można jednak nie zauważyć, że mają problem z grą w obronie. W 13 kolejkach stracili już 20 goli. To prawie najgorszy
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze