Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Derby bez kibiców

Dodano: 25/10/2017 - numer 1861 - 25.10.2017
Wojewoda śląski przychylił się do wniosku komendanta wojewódzkiej policji i nie wyraził zgody na rozegranie sobotnich derbów GKS Tychy–GKS Katowice z udziałem zorganizowanej grupy fanów gości. Jako powód podano incydenty z ostatnich kilkunastu miesięcy z udziałem obu grup kibicowskich oraz to, że są one ze sobą mocno skonfliktowane. Zamknięcie przez wojewodę „klatki” ma miejsce w Tychach po raz pierwszy, odkąd w 2015 r. oddano tam do użytku nowy stadion.
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze