Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wojna domowa w Jastrzębiu

Dodano: 16/11/2017 - numer 1878 - 16.11.2017
Mimo wywalczenia awansu do Ligi Mistrzów  w obozie Jastrzębskiego Węgla iskrzy. Kibice są skonfliktowani z prezesem klubu Adamem Gorolem, a strony przerzucają się oświadczeniami.  Zarząd klubu Jastrzębski Węgiel SA z przykrością informuje, że zakończył współpracę ze Stowarzyszeniem Społecznym Klub Kibica KS Jastrzębie-Borynia […]. Powodem powyższej decyzji jest brak podpisania umowy w zakresie ustalenia warunków współpracy oraz skandaliczne i bulwersujące zachowanie Klubu Kibica podczas meczu eliminacji Ligi Mistrzów naszej drużyny z Omonią Nikozja. Swoim zachowaniem w trakcie meczu Klub Kibica naruszył atmosferę sportowego święta związanego z wywalczeniem awansu naszego zespołu do fazy grupowej Ligi Mistrzów” – oświadczył Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla. Zamiast radości
     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze