Wygrali mecz w cztery minuty

Dodano: 21/11/2017 - numer 1882 - 21.11.2017
W ostatniej kolejce II ligi piłkarze PGE GKS-u Bełchatów pokonali na własnym stadionie Błękitnych Stargard 3:2. Bełchatowianie rozpoczęli strzelanie goli w 48. minucie, a skończyli cztery minuty później. – W przerwie meczu powiedziałem chłopakom, że najważniejsze będą pierwsze minuty drugiej połowy. Wzięli sobie te słowa do serca, bo od razu zdobyli trzy gole – mówi trener bełchatowian Mariusz Pawlak.  W niedzielnym meczu „Brunatni” szybko stracili dwie bramki. Najpierw w 28. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Węsierski, a 12 minut później wynik podwyższył Patryk Skórecki. – Mieliśmy bardziej doskakiwać do przeciwnika, ale robiliśmy to zbyt wolno. Nasza defensywa nie wyglądała zbyt dobrze. W rezultacie straciliśmy dwie bramki – mówi opiekun bełchatowskiego zespołu.