Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Więcej łóżek na intensywnej terapii

Dodano: 02/12/2017 - numer 1892 - 02.12.2017
Od 1 grudnia pacjenci mają w Łodzi lepszy dostęp do intensywnej terapii. Po rozstrzygnięciu konkursu łódzki oddział Narodowego Funduszu Zdrowia podpisał z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki umowę na hospitalizacje w tym zakresie. Zakontraktowany od początku tego miesiąca oddział ma sześć łóżek, jest nowoczesny i mieści się tuż obok bloku operacyjnego. Wartość kontraktu za grudzień to 108 tys. zł. Umowa jest podpisana do końca czerwca 2021 r.  – Dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia zwiększy się liczba łóżek w Łodzi i dzielnicy Łódź Górna, a tym samym bezpieczeństwo pacjentów, którzy w stanach zagrożenia zdrowia i życia będą mogli uzyskać fachową pomoc – mówi dyrektor Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ-etu Artur Olsiński. „Matka Polka” jest jedenastym szpitalem w Łodzi
     

88%
pozostało do przeczytania: 12%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze