Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wymęczony, ale jest. Lider znów w stolicy

Dodano: 14/12/2017 - numer 1902 - 14.12.2017
To były ciężko wywalczone trzy punkty. Mecze z drużynami, które walczą w lidze o przetrwanie, mogą być niełatwe, ale tym razem zwycięstwo przyszło nam trudniej, niż powinno. Mamy o czym myśleć – stwierdził trener Romeo Jozak po meczu w Gliwicach, wygranym przez Legię 1:0. „Wojskowi” wymęczyli punkty, ale i tak mają się z czego cieszyć – zasiedli w fotelu lidera. Stało się tak dzięki porażce Górnika Zabrze z Arką Gdynia. Zabrzanie stracili gola i zarazem pozycję lidera dopiero w doliczonym czasie gry. – Strasznie boli – przyznał trener Marcin Brosz.  To, co boli Górnika, cieszy Legię – w ostatnim meczu w tym roku, z Wisłą Płock, „Wojskowi” będą bowiem bronili prowadzenia w tabeli. Już teraz wiadomo, że Jozak będzie musiał w sobotę poeksperymentować w obronie. Czwarte żółte kartki w
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze