Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Smutny koniec roku dla PGE Skry

Dodano: 02/01/2018 - numer 1915 - 02.01.2018
W meczu na szczycie PlusLigi siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali na wyjeździe z Zaksą Kędzierzyn-Koźle 1:3. Rok 2017 zakończyli na drugim miejscu w tabeli.  W pierwszej części meczu bełchatowianom udało się wyjść na prowadzenie dzięki dobrym zagrywkom Bartosza Bednorza. Gospodarze szybko doprowadzili jednak do wyrównania, a potem uzyskali kilkupunktową przewagę. Podopieczni trenera Roberta Piazzy nie dogonili już rywali i ostatecznie przegrali 20:25. Od początku drugiego seta to Zaksa dyktowała warunki gry. Gościom udało się zremisować tylko raz (18:18) i na przerwę w lepszych nastrojach schodzili gracze z Kędzierzyna-Koźla.  Bełchatowianie rozpoczęli trzecią cześć meczu od mocnych ataków, które dały im prowadzenie 9:7. Później podwyższyli wynik po udanych zagrywkach
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze