Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​PGE Skra zagra w Gdańsku z Treflem

Dodano: 05/01/2018 - numer 1918 - 05.01.2018
Swój pierwszy mecz w 2018 r. rozegrają dzisiaj siatkarze PGE Skry Bełchatów. Ich rywalem będzie czwarty w tabeli PlusLigi Trefl Gdańsk.  Srećko Lisinac przyznaje, że jego zespół czeka trudny pojedynek. – Trefl to dobra drużyna, z którą zawsze ciężko się gra. My cały czas budujemy formę, bo chcemy grać lepiej niż w poprzednich nieudanych spotkaniach. Musimy się odbudować i zacząć rok w dobrym stylu – mówi.    W listopadzie Trefl Gdańsk przegrał w Bełchatowie 0:3. – Mecz na Pomorzu będzie na pewno inny. Jeśli chcemy zwyciężyć, musimy cały czas kontrolować grę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na wyjazdach radzimy sobie gorzej niż w meczach przy własnej publiczności. Ciężko nam się gra na boisku rywala. Wiemy jednak, że stać nas na zwycięstwo – wyznaje Karol Kłos. 
     

36%
pozostało do przeczytania: 64%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze