Gjertsen bohaterem Płocka

Dodano: 19/10/2020 - Numer 2765 - 19.10.2020

Przed przerwą na mecze reprezentacji Wisła Płock przegrała w kiepskim stylu dwa spotkania. Uległa 1:3 Warcie Poznań i 0:3 Rakowowi Częstochowa. Do wczoraj na swoim stadionie w tym sezonie podopieczni trenera Radosława Sobolewskiego jeszcze nie wygrali. Na szczęście w niedzielę komplet punktów załatwił płockiej drużynie Torgil Gjertsen, po którego bramce Wisła pokonała Śląsk Wrocław.

Sobolewski zmienił skład drużyny na pojedynek ze Śląskiem. Do obrony wrócił po kilkutygodniowej przerwie Jakub Rzeźniczak, debiut w podstawowym składzie zaliczył Milan Obradović.

Pierwsza połowa meczu nie należała do emocjonujących. Obie drużyny przez 45 min oddały tylko po jednym celnym strzale.

Po przerwie gra trochę się ożywiła. Najlepszą sytuację do otworzenia wyniku mieli w 80.