Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Orzeł pewniakiem do awansu

Dodano: 18/01/2018 - numer 1928 - 18.01.2018
Do Łodzi ma szansę zawitać PGE Ekstraliga. Miejscowy Orzeł zbudował silny i doświadczony zespół, który jest w stanie wywalczyć bezpośredni awans. Jeśli nikt nie da plamy, to w najbliższym sezonie Nice 1 Ligi Żużlowej łodzianie będą jeździć na nowym stadionie. Maksims Bogdanovs, Norbert Kościuch, Josh Grajczonek i Karol Baran wzmocnią szeregi Orła Łódź w nowym sezonie. Łódzki klub chce w tym roku walczyć o awans do PGE Ekstraligi. Kadra będzie liczyła 11 zawodników. Jest w niej sporo doświadczonych zawodników, dlatego niespodzianką będzie, jeśli Orzeł nie awansuje.  Największym wzmocnieniem Orła powinien być duet Maksims Bogdanovs, Norbert Kościuch. Trzeba pamiętać, że w szeregach łódzkiej drużyny jest również Rohan Tungate. Co prawda Australijczyk mógł trafić do Falubazu Zielona Góra
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze