Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wielkie testy w Widzewie

Dodano: 20/01/2018 - numer 1930 - 20.01.2018
Ośmiu zawodników przebywa na testach w zespole Widzewa Łódź. – Na sprawdzanie piłkarzy daliśmy sobie czas do 1 lutego. Później obóz przygotowawczy chcemy rozpocząć z zawodnikami, którzy będą grać z nami w lidze – mówi trener Franciszek Smuda.   Widzew ma za sobą pięć dni przygotowań do rundy wiosennej III ligi. Piłkarze łódzkiej drużyny trenują już pod okiem Franciszka Smudy. Były selekcjoner kadry narodowej dostał od zarządu zgodę na dłuższy urlop i do Łodzi przyjechał w czwartek. – Byłem w szoku, jak zobaczyłem w Polsce tyle śniegu, bo podczas urlopu przebywałem w kraju, gdzie temperatura wynosiła 28 st. Celsjusza – wyznaje „Franz”. –  ieszę się, że w końcu możemy trenować na Łodziance. Długo czekaliśmy na ten obiekt i czasem musieliśmy trenować w trudnych warunkach –
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze