Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Na najzdolniejszych czekają stypendia

Dodano: 01/03/2022 - Numer 3128 - 01.03.2022

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu rusza z nowym programem stypendialnym. Uniwersytet Przyszłości powstał z myślą o młodych naukowcach uczelni, którzy chcą rozwijać swoje kariery naukowe.

Program stypendialny Uniwersytet Przyszłości to propozycja wsparcia i zwiększenie udziału młodych naukowców w działaniach badawczych prowadzonych na uczelni. Kandydatami mogą zostać pracownicy UMW, którzy nie ukończyli 35. roku życia i posiadają stopień naukowy nie wyższy niż doktor. – To dla mnie bardzo ważny projekt, wiążę z nim duże nadzieje. Nie mam wątpliwości, że to właśnie laureaci Uniwersytetu Przyszłości będą tworzyć podwaliny naszej uczelni – mówi rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu prof. Piotr Ponikowski, który zainicjował działania. 

     

45%
pozostało do przeczytania: 55%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze