Lepsi od Anwilu

Dodano: 30/08/2022 - Numer 3254 - 30.08.2022

W trzecim sparingu przed sezonem 2022/2023 koszykarze Legii warszawa pokonali w hali OSiR Bemowo Anwil Włocławek 80:71.

Początkowo lepiej spisywał się Anwil, budując kilkupunktową przewagę. Pierwsza kwarta dla gości – 19:16. Więcej działo się w kolejnych minutach – raz po raz trafiał Travis Leslie, który po 20 minutach miał na swoim koncie 18 oczek, a Legia prowadziła na półmetku starcia 40:35. Po przerwie warszawianie powiększali przewagę, która urosła do 13 punktów. Anwil zmniejszył straty i przed ostatnią kwartą przegrywał 56:62. Walka punkt za punkt trwała w najlepsze – dobrze pod koszem spisywał się Geoffrey Groselle, a kolejne asysty rozdawał Ray McCallum. Po stronie włocławian najlepsi byli Josh Bostic i Luke Petrasek. Dwie trójki