Rosjanin nie zagra w Widzewie

Dodano: 09/02/2018 - numer 1947 - 09.02.2018
Danilo Ardzinba zakończył testy w Widzewie. Rosjanin był sprawdzany przez dwa dni, zdobył nawet gola w sparingu z Wartą Poznań, ale sztab szkoleniowy uznał, że 19-latek nie będzie w stanie wygrać rywalizacji z napastnikami, którzy są już w kadrze. Ardzinba przyjechał we wtorek do Uniejowa, w którym drużyna Widzewa przebywa na zgrupowaniu. Rosjanin wziął udział w trzech treningach. W środę zagrał przez 45 minut w sparingu z Wartą Poznań (1:0) i strzelił jedyną bramkę. W 22. minucie otrzymał piłkę od Daniela Świderskiego i mocnym, płaskim strzałem pokonał golkipera z Wielkopolski. Sztab szkoleniowy uznał jednak, że na tym etapie nie byłby w stanie wygrać rywalizacji z napastnikami, którzy już są w kadrze, i podziękował mu za wzięcie udziału w testach. Po wygranym sparingu z Wartą Poznań