Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

To już jest nowy Piast

Dodano: 13/03/2018 - numer 1974 - 13.03.2018
Nie przegrywają, nie tracą goli, pną się w tabeli i uciekają od strefy spadkowej. Trener Waldemar Fornalik po zimowej przerwie odmienił drużynę z Gliwic, którą nie zachwiały nawet wydarzenia związane z przerwanymi derbami z Górnikiem Zabrze. Po takim derbowym meczu z Górnikiem niejedna drużyna pewnie siadłaby psychicznie. Wygrywać 1:0 do 80. minuty, by ostatecznie przegrać walkowerem przez zachowanie osób mieniących się kibicami… Na Piaście najwyraźniej nie zrobiło to jednak wrażenia, skoro tydzień później gładko pokonał na wyjeździe Sandecję Nowy Sącz 3:0, wychodząc na boisko jak po swoje. – Jesteśmy zadowoleni z trzech punktów. Drużyna dobrze zareagowała po ostatnich wydarzeniach i decyzjach. To napawa optymizmem, bo pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną. W kolejnych również chcemy grać