Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

SMS znów zwycięski

Dodano: 31/03/2018 - numer 1990 - 31.03.2018
Ważne zwycięstwo wywalczyły piłkarki UKS-u SMS-u Łódź. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego pokonały na własnym stadionie AZS Biała Podlaska 2:1 (po golach Pauliny Filipczak i Nikoli Karczewskiej). Łodzianki wystąpiły w składzie: Paturaj – Kurzawa, Zdunek (67, Filipczak), Konat, Molenda – Enjo (60, Kołodziejek), Walak, Parczewska, Kharlanava (88, Osińska), Wiankowska (90, Wesołowska) – Karczewska. W Wielką Sobotę UKS SMS zagra na wyjeździe z AZS-em Kraków.
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze