Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​ŁKS znów wiceliderem

Dodano: 06/04/2018 - numer 1994 - 06.04.2018
Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego pokonali 2:0 MKS Kluczbork w zaległym meczu 20. kolejki II ligi. Dzięki wygranej podopieczni trenera Wojciecha Robaszka wrócili na pozycję wicelidera rozgrywek. Ełkaesiacy pojechali do Kluczborka, mając w pamięci porażkę 0:1 z GKS‑em 1962 Jastrzębie. – Chcieliśmy się zrehabilitować kibicom za ostatni wynik – przyznał po meczu Jacek Janowski ze sztabu szkoleniowego łódzkiego klubu. – Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie, bo zespół z Kluczborka jest charakterny i zawsze walczy do końca. Chłopcy zagrali jednak bardzo dobrze. Cieszą nas dwie bramki, ale także to, że zachowaliśmy czyste konto. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty – dodał.   MKS Kluczbork–ŁKS Łódź 0:2 (0:1) Bramki: 45. Łuczak, 59. Zagdański Żółte kartki: Kocot MKS Kluczbork:
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze