​Ruch chciał wygrać dla Argentyńczyka

Dodano: 26/04/2018 - numer 2011 - 26.04.2018

Sytuacja w tabeli Nice 1 Ligi jest trudna dla Ruchu Chorzów – zamyka ją śląski klub, mając po trzy punkty straty do Stomilu Olsztyn i Górnika Łęczna, a cztery punkty – do zajmującej barażową pozycję Olimpii Grudziądz. Chorzowianie we wtorek pokazali w stolicy Warmii charakter. Niestety, przywieźli tylko remis 2:2 w arcyważnym meczu ze Stomilem Olsztyn. A mogło być groźnie, przegrywali nawet 0:2. Stratę odrobili Miłosz Przybecki w 45. minucie i Mateusz Majewski w 66. minucie. – Chcieliśmy zadedykować trzy punkty „Santiemu”. Mamy jednak tylko jeden punkt. Jesteśmy w tych trudnych chwilach z tobą! – powiedział po meczu Dariusz Fornalak, trener „Niebieskich”. Chodzi o dramat, jaki rozgrywa się w życiu Santiago Villafañego,