Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Nowe rejsy LOT

Dodano: 05/05/2018 - numer 2017 - 05.05.2018
TRANSPORT \ Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały w czwartek pierwsze bezpośrednie połączenie dalekodystansowe z Budapesztu do Nowego Jorku. Od soboty ruszą też rejsy ze stolicy Węgier do Chicago – poinformował przewoźnik. To pierwsze połączenia LOT do Ameryki Północnej spoza Polski. Pierwszy regularny rejs LOT z Budapesztu do Nowego Jorku wystartował w czwartek tuż po południu. Połączenia będą obsługiwane przez najnowocześniejsze boeingi B787 dreamliner regularnie cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele o godz. 11.55. Bezpośredni rejs potrwa 9 godz. i 45 min. Do Chicago będzie można polecieć z LOT z Budapesztu dwa razy w tygodniu – we wtorki i w soboty. Czas podróży to 10 godz
     

43%
pozostało do przeczytania: 57%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze