Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Radość w Łodzi i Bełchatowie

Dodano: 18/05/2018 - numer 2028 - 18.05.2018
Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego i PGE GKS Bełchatów mają powody do zadowolenia po tym, jak ich drużyny wygrały zaległe mecze 22. kolejki II ligi. „Brunatni” pokonali obecnego lidera rozgrywek GKS 1962 Jastrzębie, a beniaminek zwyciężył w Stargardzie z Błękitnymi. Bełchatowianie pokonali drużynę z Dolnego Śląska 2:1 po bramkach Bartłomieja Bartosiaka i Émile’a Thiakane. To ważne zwycięstwo dla trenera Artura Derbina, bo trzy dni wcześniej jego podopieczni przegrali 0:1 z broniącym się przed spadkiem MKS Kluczbork. – Łatwiej gra się nam z drużynami, które nie mają noża na gardle – przyznał Derbin podczas pomeczowej konferencji prasowej. – Kluczbork walczy o pozostanie w II lidze, a Jastrzębie o awans na zaplecze ekstraklasy. Dlatego zdecydowanie trudniej grało się nam w Kluczborku. W 
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze