Walka o awans potrwa do ostatniej kolejki?

Dodano: 22/05/2018 - numer 2031 - 22.05.2018
Dopiero w połowie czerwca możemy poznać mistrza pierwszej grupy III ligi. Walka o awans toczy się między Widzewem Łódź a Lechią Tomaszów Mazowiecki. Oba kluby złożyły już dokumenty o licencję na grę w II lidze. Widzewiacy otwierają ligowe zestawienie, ale nie mogą sobie pozwolić na stratę ani jednego punktu, bo druga w tabeli Lechia ma tylko dwa oczka mniej. W ostatniej kolejce łodzianie pokonali przy własnej publiczności GKS Wikielec 3:0. – Bardzo cieszymy się ze zdobycia trzech punktów – mówi Marcin Broniszewski ze sztabu szkoleniowego Widzewa. – Trzy bramki strzelone w pierwszej połowie ustawiły przebieg tego spotkanie. Żałujemy, że po przerwie nie udało nam się podwyższyć prowadzenia. Gramy jednak na punkty, a nie na gole. Poprzednie spotkanie z Turem Bielsk Podlaski wyglądało