Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Rząd chce łączyć

Dodano: 23/05/2018 - numer 2032 - 23.05.2018
ROZWÓJ \ Rząd przygotował program budowy 22 mostów, m.in. na Wiśle, Odrze, Bugu, Pilicy i Warcie, w miejscach, gdzie są długie odcinki rzek bez mostów – poinformował we wtorek podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. Przygotowaliśmy specjalny program budowy mostów – powiedział Morawiecki. To będą mosty na Wiśle, Odrze, Bugu, Pilicy, Warcie, w wielu miejscach Polski – poinformował. Wyjaśnił, że mosty powstaną zwłaszcza tam, gdzie są długie odcinki rzek bez mostów. Zaznaczył, że Polska ma piękne tradycje i znakomitych inżynierów specjalizujących się w sztuce budowy mostów. – My chcemy budować mosty również po to, żeby przede wszystkim łączyć Polskę [...], chcemy tworzyć szanse do rozwoju dla mniejszych ośrodków, dla ośrodków powiatowych. A tutaj mosty są w szczególności
     

47%
pozostało do przeczytania: 53%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze