Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ostatnie wyjazdy w II lidze

Dodano: 26/05/2018 - numer 2035 - 26.05.2018
Ciekawie zapowiada się sobotni mecz PGE GKS Bełchatów w Radomiu z tamtejszym Radomiakiem, który nadal ma szansę na grę w barażach o awans na zaplecze ekstraklasy. W innym meczu przedostatniej kolejki II ligi Łódzki Klub Sportowy zagra na wyjeździe z Rozwojem Katowice. Przed ełkaesiakami pojedynek z zespołem, który jest rewelacją rundy wiosennej. W tym roku Rozwój na własnym boisku jeszcze nie przegrał. – Zależy nam na kolejnych zwycięstwach, dlatego w Katowicach zagramy o całą pulę – zapowiada Przemysław Kocot, obrońca ŁKS. – Dobrze, że nie musimy już liczyć punktów ani bramek. Nie ma jednak mowy o odpuszczeniu ostatnich kolejek. Rozwój to silna drużyna, ale jesteśmy w stanie ją pokonać – dodaje 32-letni zawodnik. O 6. miejsce w tabeli na koniec sezonu zagrają w sobotę w Wejherowie
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze