Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Grzelak graczem „Brunatnych”

Dodano: 15/06/2018 - numer 2051 - 15.06.2018
PGE GKS ogłosił pierwszy transfer przed nowym sezonem II ligi. Barwy bełchatowskiego klubu będzie reprezentował Mikołaj Grzelak. Wychowanek „Brunatnych” podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny sezon. Mikołaj Grzelak szkolił się w juniorskich grupach bełchatowskiego klubu. Po wielu występach w Młodej Ekstraklasie w listopadzie 2012 r. obrońca zadebiutował w pierwszej drużynie „Brunatnych”. W najwyższej klasie rozgrywkowej zaliczył dwa mecze. Później grał w Omedze Kleszczów, Rozwoju Katowice i Legionovii Legionowo. W tym ostatnim klubie wystąpił w 82 spotkaniach II ligi, w których strzelił trzy gole. Wychowanek GKS został pierwszym nowym zawodnikiem drużyny tworzonej przez Artura Derbina. – Czuję się super, bo wrócę do swojego klubu, w którym się wychowałem i któremu
     

38%
pozostało do przeczytania: 62%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze