Parzyszek już strzela dla Piasta

24-letni napastnik, który w minionym tygodniu związał się z klubem z ul. Okrzei kontraktem do 30 czerwca 2021 r., na swojego pierwszego gola w gliwickich barwach czekał… sześć minut. Piotr Parzyszek pojawił się na murawie na początku drugiej połowy sparingu Piasta z Podbeskidziem Bielsko-Biała, zmieniając Michala Papadopulosa. I… już w 52. min wpisał się na listę strzelców. Marcin Pietrowski dośrodkował w pole karne, tam piłkę głową zgrał Tomasz Jodłowiec, a nowy napastnik gliwickiego zespołu bez większego trudu wpakował ją do siatki. Przypieczętował tym samym wygraną swojej nowej drużyny. Na tablicy wyników było wówczas 3:0. Pierwszoligowych bielszczan stać było tylko na honorowe trafienie. Parzyszek tym samym w kapitalny sposób przywitał się z polskimi boiskami. 24-latek, choć urodził