Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zagłębie wciąż czeka na zdobycz w ekstraklasie

Dodano: 30/07/2018 - numer 2089 - 30.07.2018
Sosnowiczanie przegrali drugi z rzędu mecz po awansie do Lotto Ekstraklasy. Po inauguracyjnym niepowodzeniu z Piastem Gliwice tym razem ulegli 1:2 imiennikowi z Lubina. Kibice klubu z Dolnego Śląska przekomarzali się w sobotnie popołudnie z fanami sosnowiczan, śpiewając „Zagłębie tylko w Lubinie!”. Patrząc na historię polskiej piłki, można skwitować to oczywiście tylko uśmiechem, ale już rezultaty konfrontacji lubińsko-­ -sosnowieckich zdecydowanie wskazują wyższość drużyny nie ze Stadionu Ludowego, ale tej spod znaku KGHM. Sosnowiczanie przegrali w Lubinie wszystkie sześć meczów, a ogólnie ich bilans ligowych starć z „Miedziowymi” to jedna wygrana, dwa remisy i aż dziewięć porażek. Tego bilansu nie udało się poprawić w miniony
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze