Zagłębie gra seriami

Po fantastycznym początku sezonu w wykonaniu piłkarzy Zagłębia Lubin pozostało już tylko wspomnienie. Zespół Mariusza Lewandowskiego po wygranych z Legią Warszawa i Zagłębiem Sosnowiec przegrał z Piastem Gliwice i Jagiellonią Białystok. Niedzielna porażka 0:2 z zespołem z Podlasia boli tym bardziej, że jeszcze przy wyniku bezbramkowym lubinianie nie wykorzystali rzutu karnego. Łukasz Janoszka przegrał pojedynek z Marianem Kelemenem zarówno przy uderzeniu z 11 m, jak i przy dobitce. Niewykorzystana sytuacja zemściła się jeszcze przed przerwą. – Myślę, że pierwsza połowa zdecydowanie należała do Zagłębia. Dzięki dobrej postawie Mariana nie straciliśmy bramki, co miało duży wpływ na nasze zwycięstwo. Do przerwy mieliśmy jedną sytuację i ją wykorzystaliśmy dzięki Romanowi Bezjakowi. W