Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

​Brunatni pną się w górę tabeli

Dodano: 28/08/2018 - numer 2113 - 28.08.2018
W ostatniej serii meczów II ligi piłkarze PGE GKS Bełchatów pokonali na własnym boisku Olimpię Grudziądz 2:1. Dzięki wygranej podopieczni trenera Artura Derbina awansowali na ósmą pozycję w tabeli. Worek z bramkami rozwiązał Patryk Mularczyk. W 13. minucie pomocnik huknął z 20 metrów prosto do bramki Olimpii. Goście odpowiedzieli w 30. minucie golem Przemysława Kity, ale po przerwie zwycięskie trafienie zaliczył Bartłomiej Bartosiak. W 52. minucie napastnik otrzymał piłkę od Mateusza Szymorka i sprytnie pokonał bezradnego Wojciecha Muzyka.Po spotkaniu trener Artur Derbin chwalił swoich podopiecznych. – Dziękuję chłopakom za wkład w ten mecz. Po pierwszej połowie dzięki determinacji, woli walki i zaangażowaniu potrafiliśmy strzelić bramkę na 2:1 i do samego końca utrzymać ten wynik.