​Trener Widzewa: Jestem zły, bo nie padło więcej goli

Dodano: 18/09/2018 - numer 2131 - 18.09.2018
Radosław Mroczkowski żałuje, że jego drużyna nie wykorzystała szansy na wysokie zwycięstwo z Błękitnymi Stargard. Od 30. minuty Widzew prowadził 4:0, a później oddał pole rywalom i ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 4:2.   W pierwszej połowie łatwo przyszło nam strzelić cztery gole, a później był horror. Powiedziałem to chłopakom w szatni – mówi Radosław Mroczkowski. – Taki minimalizm nie przystoi. Drugą połowę przegraliśmy. Mając przeciwnika na kolanach, trzeba wykorzystywać kolejne sytuacje. Było trochę bałaganu, najpierw kontuzja Maćka Kazimierowicza, później dość mocno dostał Paulius. Najbardziej jestem zły, że nie padła piąta i szósta bramka. Wtedy przeciwnik już by się nie podniósł. Wielu zawodników musi pracować nad stabilizacją formy, tak aby w kolejnych meczach