Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Widzew liderem tabeli!

Dodano: 24/09/2018 - numer 2136 - 24.09.2018
Piłkarze Widzewa Łódź pokonali w Siedlcach tamtejszą Pogoń 1:0. Dzięki wygranej podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego awansowali na pozycję lidera 2. ligi. W innym meczu jedenastej kolejki PGE GKS Bełchatów przegrał przy własnej publiczności ze Stalą Stalowa Wola 1:2. Łodzianie zdobyli jedyną bramkę w tym spotkaniu w 37. minucie. Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Mateusz Michalski, a w polu karnym dopadł do niej Dario Kristo. Chorwacki pomocnik zdołał uderzyć ją tak mocno, że stojący między słupkami Piotr Misztal nie miał szans. W 78. minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla gospodarzy, po tym jak Mateusz Gibas sfaulowal Patryka Paluchowskiego. Do piłki podszedł sam poszkodowany, ale uderzył ją w taki sposób, że powędrowała nad poprzeczkę! To była najlepsza okazja dla graczy Pogoni