Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Powrót „Jędzy”

Dodano: 03/10/2018 - numer 2144 - 03.10.2018
Legia zaczęła sezon tak źle, że na pierwsze zgrupowanie reprezentacji pod wodzą Jerzego Brzęczka nie został powołany żaden z jej piłkarzy. Przed meczami z Portugalią i Włochami sytuacja się zmieniła – bilet z powołaniem trafił do Artura Jędrzejczyka, który wyraźnie odżył pod okiem Ricarda Sá Pinto. Na swój debiutancki mecz w roli selekcjonera Brzęczek nie zdecydował się powołać żadnego zawodnika Legii. Wcześniej w kadrze Adama Nawałki pewniakami byli Michał Pazdan, Jędrzejczyk i Krzysztof Mączyński. Ten ostatni nie pojechał co prawda na mundial, ale nie dlatego, że trener stracił do niego zaufanie – „Mąka” przegrał walkę z kontuzją i nie zdążył dojść do optymalnej formy. Po nieudanym mundialu legijni reprezentanci stracili wpływy i miejsce w składzie także w klubie. Mączyński został
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze