Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Do żołnierzy GROM-u

Dodano: 28/06/2012 - Numer 244 - 28.06.2012
Teraz wy brońcie gen. Petelickiego – tak skutecznie i po męsku, jak on bronił was. Jego śmierć wpisuje się w serię tzw. samobójstw osób publicznych, a wręcz – gdy spojrzeć na to na chłodno – eksterminacji dowództwa armii. Czy potraficie się odważyć i dopilnować rzetelnego śledztwa? Czy potraficie dojść prawdy, nawet jeśli napotkacie ściemę i matactwa? Czy potraficie dopilnować ukarania winnych, jeśli się okaże, że to nie było samobójstwo? Mówicie, że generał był dla was jak ojciec, że zawsze was bronił, choć cena była wysoka. Czy kiedy potrzebowaliście go, to chciał przeczekać, nie narażać się, mówił, że to polityka, a on ma zbyt dużo do stracenia? Teraz jest jedyny czas, żeby oddać mu hołd – nie pustymi deklaracjami. Czy nie niepokoi was, że od pierwszych minut niemal wszystkie media i
     

71%
pozostało do przeczytania: 29%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze