Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Lepszy wicepremier dla Tuska

Dodano: 07/12/2012 - Numer 381 - 07.12.2012
KOALICJA \ Donald Tusk nie ukrywa zadowolenia z tego, że Janusz Piechociński jest od wczoraj wicepremierem i ministrem gospodarki. – To polityk przewidywalny – mówi premier. O tym, że to zmiana korzystna dla partii rządzącej, świadczą wypowiedzi polityków PO. Samuel Pereira Piechociński objął w rządzie stanowiska, które opuścił Waldemar Pawlak. Stało się tak po tym, jak Pawlak przegrał rywalizację o fotel prezesa PSL u. Ta zmiana zaskoczyła wszystkich, a najbardziej samego Pawlaka, który nie ukrywał niezadowolenia. – Mam nadzieję, że gorycz Pawlaka minie i panowie będą współpracowali dla dobra swojego klubu i koalicji – mówi „Codziennej” posłanka PO Renata Zaremba. – Liczę na to, że koalicja stanie się jeszcze stabilniejsza, a klub PSL u będzie bardziej współpracował z klubem PO – cieszy
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze