Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dziennikarz w obronie władzy

Dodano: 17/01/2013 - Numer 413 - 17.01.2013
SAMUEL PEREIRA „Reżimowe”, „dyspozycyjne”, „zaprzyjaźnione” media. Podam trzy przykłady, by udowodnić, że sami dziennikarze wspomnianych mediów robią wszystko, by potwierdzić zasadność tych przymiotników. Koniec konferencji ministra Jacka Cichockiego, Tomasz Skory z RMF-u podchodzi do szefa MSW. „Przepraszam za pytanie (ws. Smoleńska), ale kolega prosił”. Konferencja prezydenta po zdementowaniu informacji o obecności gen. Błasika w kokpicie Tu-154M. Pytam prezydenta, czy będąc zwierzchnikiem sił zbrojnych, stanie w obronie dobrego imienia generała. – Już ci odpowiedział – przywołuje mnie do porządku Agata Adamek z TVN24. Konferencja gen. Stanisława Kozieja. Moje pytania o raport BBN-u denerwują Pawła Wrońskiego. – Skończ już, młody człowieku – rzuca wściekły dziennikarz „Wyborczej”.
     

84%
pozostało do przeczytania: 16%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze