Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pamiętamy!

Dodano: 09/10/2013 - Numer 634 - 09.10.2013
10 PAŹDZIERNIKA \ W czwartek w wielu miastach w całej Polsce odbędą się uroczystości upamiętniające 42. miesięcznicę katastrofy smoleńskiej. Jak co miesiąc, uroczystości rozpocznie poranna msza św. w intencji ofiar tragedii z 10 kwietnia 2010 r. w warszawskim kościele seminaryjnym. Po nabożeństwie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i delegacja polityków PiS u przejdą przed Pałac Prezydencki, aby odmówić modlitwę za zmarłych i zapalić znicze. Centralnym punktem obchodów upamiętniających ofiary tragedii będzie msza św. odprawiona w archikatedrze warszawskiej pw. św. Jana Chrzciciela o godz. 19. Po mszy św. odbędzie się Marsz Pamięci. Tradycję comiesięcznych społecznych uroczystości zapoczątkował warszawski klub „GP” 10 maja 2010 r. (sp)
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze