Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nowak odda mandat w nowym roku

Dodano: 17/12/2014 - Numer 993 - 17.12.2014
SKANDAL \ Tę decyzję podjąłem już jakiś czas temu – może trudno w to uwierzyć, ale przed taśmami. Tak, złożę mandat – obiecywał w czerwcu br. były minister, obecnie poseł PO Sławomir Nowak. Kolejną podobną obietnicę złożył 27 listopada br., po tym jak został skazany za sfałszowanie pięciu oświadczeń majątkowych. Jednak jak ustalił portal Niezależna.pl, Nowak zadeklarował Kancelarii Sejmu, że mandat złoży... ale dopiero w 2015 r. Jeśli ktoś wierzył w kolejne deklaracje Nowaka, poważnie musiał się zawieść. Były minister w rządzie Donalda Tuska ani nie oddał mandatu, ani nie opuścił klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Inna sprawa, że nikt go z PO nie wyrzuca. Od kilku dni próbujemy od podległej Radosławowi Sikorskiemu Kancelarii Sejmu uzyskać informację o formalnym statusie pana
     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze