Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kopacz topi Platformę

Dodano: 22/06/2015 - Numer 1146 - 22.06.2015
Grzegorz Schetyna momentami nie krył, jak bardzo jest załamany, gdy słuchał wypowiedzi kolejnych przedmówców. Trudno zgadnąć, co myślał, słuchając przewodniczącej Ewy Kopacz. Czy dumał nad marionetkowością tej postaci? A może nad tym, w jaką pułapkę wpuścił Platformę Donald Tusk, który prędzej za pośrednictwem swojej przyjaciółki doprowadzi PO do klęski wyborczej, niż odda Schetynie stery? Byłem w sobotę na konwencji PO. Spotkanie miało być punktem zwrotnym, jednak zamiast tego usłyszałem, jak Ewa Kopacz powróciła do starej piosenki, z tym samym starym refrenem: „bój się, bój się opozycji!”. PO jest w pułapce – nie jest w stanie zmienić lidera, a ten lider z pewnością poprowadzi ją na dno. Miało być oryginalnie. Ewa Kopacz siedziała obok młodych ludzi, a postacie takie jak Adam Szejnfeld
     

12%
pozostało do przeczytania: 88%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze