Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Platforma dorżnęła Sikorskiego

Dodano: 22/07/2015 - Numer 1172 - 22.07.2015
Niedoszły sekretarz NATO i niedoszły zdobywca pokojowego Nobla, który chciał też być prezydentem RP oraz szefem europejskiej dyplomacji, nie będzie startował w najbliższych wyborach parlamentarnych. W niespełna rok Radosław Sikorski stracił stanowisko ministra spraw zagranicznych rządu PO-PSL, marszałka Sejmu, a na jesieni opuści parlament. Jeden z najsłynniejszych bohaterów afery taśmowej powoli musi zacząć się przyzwyczajać do tytułu byłego posła. Najbardziej ambitny po Donaldzie Tusku polityk Platformy Obywatelskiej w czerwcu został przez Ewę Kopacz zmuszony do rezygnacji ze stanowiska marszałka Sejmu. Wówczas poinformował, że w październikowych wyborach parlamentarnych wystartuje z jedynki bydgoskiej listy PO. Szybko zostało to sprostowane zarówno przez przewodniczącą partii Ewę
     

21%
pozostało do przeczytania: 79%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze