Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wygrała polska muzyka

Dodano: 25/04/2016 - numer 1403 - 25.04.2016
Są piękne obrazy, które najlepiej oglądać z dystansu. Gale takie jak Fryderyki też wymagają odrobiny oddalenia. Czasowego. Ot, choćby po to, aby odsiać emocje od rzetelnej oceny, celebryckie zachowania od muzycznego artyzmu – kulisy jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju komentuje specjalnie dla „Codziennej” szef Agencji Muzycznej Polskiego Radia Piotr Iwicki. Nagrodom Akademii Fonograficznej kibicuję od ich początku. Przez 22 edycje byłem świadkiem ich triumfów, upadków i rozmaitych reform. Przez te ponad dwie dekady obserwowałem wzlot i blask, którym Fryderyki świecą dzisiaj. Byłem częścią nich jako nominowany, nagradzany, przegrany, obserwator, nominujący i oceniający. Każda z tych ról jest cenna, bo pozwala określić miejsce laurów w naszej muzycznej przestrzeni. Jeśli
     

16%
pozostało do przeczytania: 84%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze