Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wielka Warszawska z Pucharem Polonii

Dodano: 30/09/2016 - numer 1536 - 30.09.2016
Już w niedzielę na Torze Służewiec rozegrana zostanie najważniejsza stołeczna gonitwa – Wielka Warszawska. Największą gwiazdą „Jesiennej Gali” będzie ubiegłoroczny zwycięzca, Va Bank. Wielka Warszawska to także znakomita okazja, by rozpocząć obchody 105-lecia istnienia Polonii Warszawa, dlatego nagrodą w jednej z niedzielnych gonitw będzie polonijny puchar. Dla wielu miłośników wyścigów Wielka Warszawska to wydarzenie, którego nie da się porównać z żadnym innym, pozostające w pamięci dłużej niż słynne Derby. Na takie wydarzenie, jakie szykuje się w niedzielę, trzeba było czekać od wielu lat. W gonitwie weźmie udział niepokonany w 12 startach czteroletni Va Bank, ubiegłoroczny zwycięzca, koń trójkoronowany, który pobiegnie w Wielkiej Warszawskiej tuż po wygraniu zagranicznej gonitwy w
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze